Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Traktör Personel Alımı İş İlanları 2016

Türk Traktör Personel Alımı İş İlanları 2016

Türk Traktör Personel Alımı İş İlanları 2016

Ankara da faaliyetlerini sürdüren yerli yatırımlardan olan Türk Traktör firması Ülke ekonomisine ciddi getirisi ile çalışmalarına hızkesmeden devam etmektedir. Türk Traktör firması, gelişmekte olan sektördeki yatırımları ve büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımları yapacaktır. Türk Traktör firması alım yapmayı planladığı personelleri kariyer hedefi olan genç ve dinamik adaylar arasından yapacak olup 2016 yılı personel alım ilanlarını bu doğrultuda yayınlamıştır.

Türk Traktör personel alımı iş ilanları 2016 yılında toplam alım yapılacak personel sayısı hakkında net bir bilgi verilmemiştir. Fakat Türk Traktör firması vermiş oldugu ilanda 17 pozisyon için ilan vermiştir. bu kadrolar için çok sayıda personel alınması bekleniyor.

Türk Traktör personel alımı iş ilanları 2016 da alım yapmayı planladığı kadrolar için yaptığımız incelemede karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekildedir.

♦ Bölge Servis Sorumlusu- İş Makineleri,
♦ Yedek Parça Satış Sorumlusu,
♦ Endüstriyel Kontrol Uzmanı,
♦ Endirekt Malzeme Satın Alma Uzmanı,
♦ Ticari Kontrol Uzmanı.

Türk Traktör personel alımı iş ilanları 2016 yılında bu kadrolar için alım yapacaktır. Elbette biz sadece öne çıkan bir kaç pozisyonu sizler ile paylaştık. Bu ilanlar haricinde bir çok ilanda yine kariyer sayfasında bulabilirsiniz. İş başvurusu yapmak isteyen adaylar alt kısımda verilen link adresini kullanarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

http://www.kariyer.net/turk-traktor-is-ilanlari-c17827-p8591/

Bir önceki yazımız olan Çalık Enerji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Çalık Enerji, Çalık Enerji Eleman Alımı ve Çalık Enerji İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.