Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Telekom Personel Eleman Alımları İş İlanı

Türk Telekom Personel Eleman Alımları İş İlanı

Türk Telekom Personel Alımı

Türkiye’nin en büyük kurumsal firmalarından olan Türk Telekom, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin bir çok ilinde personel alımı yapacaktır. Türk Telekom personel alımlarında çok sayıda şartta talep etmektedir ancak; iş başvuru şartları her pozisyon için farklılık göstermektedir. Türk Telekom genelde alımları için müşteri temsilcisi ile birlikte çağrı merkezlerinde görevlendirilmek üzere alımlarını yapacaktır.

Türk Telekom personel alımı toplamda kaç kişi işe alacak bir rakam veremiyoruz ancak; yaptığımız incelemede 133 pozisyon için ilan yayınlayan Türk Telekom ihtiyaçlarına göre yeni ilanlarda yayınlamaktadır. Personel alımları için kariyer siteleri üzerinden ilan yayınlayan Türk Telekom tüm başvuruları büyük hassasiyetle incelemektedir.

Türk Telekom personel alımı içim alım yapacağı pozisyonlar şu şekildedir.

– Bütçe Planlama Uzmanı,
– Kampanya Operasyonları Uzmanı,
– Satış Sistemleri Geliştirme Uzmanı,
– Kiralama Uzmanı,
– İzleme Sistemleri Uzmanı,
– Veri Depolama Operasyon Uzmanı.

Türk Telekom personel alımı içim vermiş olduğu ilanlardan bir kaç tanesi yukarıda verdiğimiz gibidir. Bu ilanlarla birlikte yüzlerce pozisyon içinde yine ilanlar yayındadır. Her pozisyon için birden fazla kişinin alım yapılacağını varsayarsak hatrı sayılır bir alım yapacak diyebiliriz. Sizde Türk Telekom iş ilanlarına başvuru yapmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.