Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türk Telekom Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türk Telekom İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Türkiye’nin en büyük kuruluşları arasında ilk sıralarda yer alan Türk Telekom sadece bütçesi ve verdiği hizmet ile değil, aynı zamanda çalışanları bakımından da çok geniş bir kadroya sahiptir. 2015 yılında yine büyüme hedefi belirleyen ve sürekli alım yapmakta olan Türk Telekom, alımların büyük bir bölümü için internete şuanda ilan vermiş durumdadır.

 

Türk Telekom personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında tam olarak kaç kişiden yapılacak net bir bilgi verilmiş değil; ancak bu alımlar sürekli açık olduğu için alımları sürekli takip etmekte fayda olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Alımlarını sadece İstanbul ve Ankara değil, Rize ve Karaman gibi küçük illerde de yapacaktır. Bu alımların her biri için farklı şartlar belirten Türk Telekom, uzun soluklu çalışabileceği iş arkadaşları aramaktadır. Bu nedenle eğer uzun soluklu çalışırım derseniz, bu iş tam size göre diyebiliriz.

Türk Telekom personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılının her ayında yapılacağı için sadece şu zamanlarda alım yapılacaktır demiyoruz. Şuanda yaklaşım olarak 100 pozisyon için ilan vermiş olan Türk Telekom ilanlarını yakından inceleyecek olursak karşımıza şu işler çıkmaktadır.

KIDEMLİ İŞ ANALİSTİ (İSTANBUL)

– Üniversitelerin 4 yıllık Elektrik Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş,
– Gireceği pozisyonda en az 1 – 2 yıl çalışabilecek olan,
– İleri düzeyde MS Office programlarını kullanabilen,
– Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
– Herhangi bir seyahat engeli bulunmayan,
– Problem çözme yeteneği olan,
– Dinamik ve çözüm odaklı,
– Tercihen İstanbul Asya yakasından oturan kişiler işe alınacaktır.
Kıdemli İş Analisti olmak isteyenler AssisTT A.Ş bünyesinde çalışacak olup ünvanları ise Kıdemli İş Analisti olarak geçecektir.

KURUMSAL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ (İSTANBUL)

– Üniversitelerin 2 yıllık programlarından mezun olmuş,
– Konuşması düzgün ve iyi bir ses tonuna sahip,
– 18 – 30 yaşları arasında,
– İkna yeteneği gelişmiş,
– Telefon üzerinden her türlü sorunu çözebilecek,
– MS Office programlarına hakim,
– Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için),
– Her şeyden önce işini düşünen,
– Tercihen Avrupa yakasında oturan kişiler aranmaktadır.

Kurumsal Müşteri Temsilcisi olarak çalışacak kişiler, Avea şirketinde çalışacaklardır. Avea’da kurumsal müşterileri hizmet verecek olan kişilerin özellikle iyi bir diksiyona sahip olmaları gerekmektedir.

OPERASYONEL RİSK ANALİSTİ (İSTANBUL)

– Üniversitelerin İşletme, Endüstri Mühendisliği veya Matematik gibi bölümlerinden mezun,
– Operasyonel risk analizi alanında en az 2 yıl deneyime sahip,
– ISO 31000, COSO, COBIT, ITIL, ISO 27001 gibi uygulamalar hakkında bilgi sahibi olan,
– Tercihen İstanbul’da ikamet eden,
– Risk Yönetimi hakkında bilgi sahibi olan kişiler aranmaktadır.

Türk Telekom’un yapacağı bu alımlarda risk belirleme ve yönetmesi konusunda kişilerin çalışması planlanmaktadır. Kişilerin tecrübeleri ve performansına göre maaşları farklılık gösterebilir.

SİSTEM GÜVENLİK UZMANI (İSTANBUL)

– CCNP ve CEH sertifikalarına sahip,
– Güvenlik politikaları hakkında bilgi sahibi olan,
– Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek,
– LAN/WAN/VPN/WLAN konularında en az 2 yıl tecrübesi olan,
– Hızlı problemleri çözebilen,
– Ekip çalışmasında etkili,
– İyi derecede İngilizce bilen,
– Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da ertelemiş kişiler aranmaktadır.

Türk Telekom yeni alacağı Sistem Güvenlik Uzmanı için tecrübeli ve sertifikalı kişiler aramaktadır. Tercihini ilk olarak bu şekilde kullanacak olan Türk Telekom, bu pozisyon için ilerleyen zamanlarda daha fazla alım yapabilir.

Türk Telekom personel eleman alımı 2015 yılında son hızıyla devam edecek olup, daha birçok kişi işe alınacaktır. Şuanda yaklaşık 100 kişilik açık iş pozisyon ilanı vermiş olan Türk Telekom bu ilanlarını her geçen gün artırabilir. Kişilerin işten çıkması doğal olarak yeni kişilerin gelesi için kapı açmaktadır. Eğer sizlerde bunlardan faydalanmak istiyorsanız, internet sitemizi takip ederek güncel Türk Telekom iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca yukarıda yer alan ilanların detayları hakkında daha fazla bilgi almak ve diğer ilanları da görmek isterseniz, aşağıda vereceğimiz adresi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.