Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Turk Telekom Personel Alımı 2016

Turk Telekom Personel Alımı 2016

Turk Telekom İnsan Kaynakları Personel Alımı 2016

Türkiye’nin iletişim devi olan Türk Telekom sektördeki çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Türk Telekom 2016 yılında personel alımlarına hız verecek gibi görünüyor. Hizmet alan abonelerine daha iyi bir hizmet vermek için kadrosuna yeni personel alımları yapacaktır. Sizde Türk Telekom İş İlanlarını inceleyip size uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz.

İletişim devi Türk Telekom Personel Alımı 2016 yılında personel alımlarına hız verdi. Alımlar mesleki ve eğitim yeterliliğine göre yapılacak olup, Alımlar Lise mezunu ve Üniversite mezunu olacak şekilde yapılacaktır. İş ilanları kariyer net üzerinden yapılmaktadır.

Açık Pozisyonlardan Bir Kaçı

– Kiralama Uzmanı,
– Satış Hedeflendirme Uzmanı,
– Kanal Kazançları Uzmanı,
– Şikayet Yönetimi Uzmanı,
– Satış Proje Uzmanı,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
– İş Analisti,
– Bordro Uzmanı,
– Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (AVEA),
– Bilgi Güvenliği Uzmanı,

İş başvurusu ve ilanları incelemek için alttarafta verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.