Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Telekom Memur Personel Eleman Alımı 2015

Türk Telekom Memur Personel Eleman Alımı 2015

Türk Telekom İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Ülkemizin en büyük kuruluşlarından biri olan Türk Telekom özelleştirildikten sonra çok büyük yatırımlar yaptı. Alt yapısını büyük ölçekte  değiştiren Türk Telekom Türkiye’de değil aynı zamanda dünyanın her bir yerine yatırım yapmaya devam ediyor. Bu yatırımların da iyi çalışanlarla gerçekleştirdiğini bilen Türk Telekom firması her sene belirli miktarda personel eleman alımı yapmaktadır. geçtigimiz senede elaman alımı yapmış olan firma gelecek sene de personrl alımı yapacak gibi duruyor. Kendini sürekli geliştirmesi ve şirketin sürekli büyümesi takdir edersiniz ki, daha fazla eleman ihtiyacına yol açmaktadır.

Türk Telekom  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Türk Telekom Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Türk Telekom Açık Pozisyonlar

• Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
• Finansal Kontrol Uzmanı
• İş Birlikleri Gelir ve Ürün Yönetimi Uzmanı
• Güvenlik İzleme ve Analiz Sistemleri Uzmanı
• Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı
• TV Ticari Pazarlama Uzmanı

Türk Telekom personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Türk Telekom gibi büyük şirketleeri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/assistt-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.