Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Telekom İş Başvurusu 2016

Türk Telekom İş Başvurusu 2016

Türk Telekom İş Başvurusu 2016

Türkiye’nin dev şirketleri olan Avea ve TTNET, Türk Telekom adı altında birleşti. bu birliktelik ile müşterilerine Türk Telekom’un fiber alt yapısını kullanarak hizmet vermeyi planlayan Türk Telekom 2016 yılı için personel alım ilanlarını yayınladı.

Türk Telekom vermeye devam ettiği hizmetlerin yanısıra Avea ve TTNET hizmetlerinide tek çatı altından yönetecek. Türk Telekom bu birleşmenin sonunda hizmet kalitesini artırmak için personel alımı için düğmeye bastı. Peki Türk Telekom iş başvurusu nereden yapılır, Türk Telekom iş başvuru şartları nelerdir. Dilerseniz detaylara geçelim. Müşterilerine Fiber hızında  hizmet verecek olan Türk Telekom ilanlarını kendi insan kaynakları sitesinin yanısıra kariyer portallarından’da vermektedir. Bu ilanları inceleyerek size uygun pozisyonlara cv gönderebilirsiniz. Kariyer net kullanıcılarının her hangi bir cv örneği hazırlamasına gerek yoktur başvur butonunu kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.