Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Telekom Çok Sayıda Personel Alacak 2016

Türk Telekom Çok Sayıda Personel Alacak 2016

Türk Telekom Personel Alımı 2016

Türk Telekom ve gurup şirketlerine personel alımı yapılacak. Türk Telekom yaptığı duyuruda bünyesinin ve gurup şirketlerinin çalışan ihtiyaçları doğrultusunda yüzlerce personel alımı yapacaktır. Avea, TTNET markalarının ortaklığı sonrası gücüne güç katan Türk Telemünikasyon A.Ş Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2016 yılı içerisinde çok sayıda personeli bünyesine dahil edecek.

Türk Telekom Personel Eleman Alımı 2016 yılında alım yapacağı personel sayısı hakkında tam bir bilgimiz yok fakat bu alımların yüzlerce kişi ile olduğunu söyleye biliriz. Türk Telemünikasyon A.Ş nin yayında olan 126 pozisyon için iş ilanı bulunmaktadır. Personel alımlarında İlköğretim mezunun dan Lise Mezununa da şans veren Türk Telemünikasyon A.Ş adayları büyük bir titizlikle seçiyor diyebiliriz.

Türk Telekom Personel Eleman Alımı 2016 yılında alım yapacağı boş olan pozisyonları inceleyecek olursak öne çıkan bir kaç pozisyon şu şekilde verilmiştir.

♦ Süreç Yönetimi Takım Lideri,
♦ Tekniker,
♦ Müşteri Temsilcisi,
♦ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
♦ Bütçe Planlama ve Analiz Uzmanı,
♦ Erişim Şebeke GIS Kıdemli Uzmanı,
♦ Regülatif Raporlama Uzmanı.

Türk Telekom Personel Eleman Alımı 2016 da alım yapacağı bir kaç pozisyon yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar gibi yayında olan yüzlerce ilanda yine Kariyer.net üzerinden yayına verilmiştir. Sizde Türk Telekom Güncel İş İlanlarını incelemek ve bu ilanlara başvuruda bulunmak istiyorsanız alt kısımda verilmiş olan bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.