Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Telekom Bir Çok İlde Personel Alımı Yapıyor

Türk Telekom Bir Çok İlde Personel Alımı Yapıyor

Türk Telekom Bir Çok İlde Personel Alımı Yapıyor

Merhaba değerli okurlarımız Türkiye’nin en büyük markası olan Türk Telekom bu senede işçi alımlarına devam ediyor.1995’ yılında özelleşen PTT’nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılmasıyla, Türkiye’de telefon hizmeti vermek amacıyla devlet tarafından kurulan Türk Telekom şirketi Türk Telekomünikasyon A.Ş. günümüzde büyük hissedarı olan Oger Telekom tarafından yönetilmektedir.

Türk Telekom yüzlerce ilan yayınlayarak değişik branşlarda personel alacağını duyurdu, Bu ilanların önde gelenlerini sizler ile paylaşıyoruz.

Uygulama Geliştirme Uzmanı:IT ve Business partnerleriyle proje ve taleplerin durumları/oluşan riskler hakkında düzenli iletişim kurmak.

Müşteri Temsilcisi:Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, müşteri tarafından talep edilen bilgileri sağlamak ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi:Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek ve müşteri memnuniyetini oluşturmak

Bilgi Çözümleri Analisti:Üniversitelerin Matematik, Bilgisayar, Endüstri, Elektronik, Haberleşme mühendisliği bölümlerinden mezun,Minimum 2 yıl deneyimli adaylar

Telekom tüm ilanlarına ulaşmak ve online başvuru yapmak için aşagıda verilen bağlantıyı kullana bilirsiniz.

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.