Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Türk Telekom 146 Personel Alıyor

Türk Telekom 146 Personel Alıyor

Türk Telekom Türkiye Geneli Personel Alıyor

Merhaba değerli okurlarımız Türk Telekom müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için kadrosuna yeni personeller alıp, Hedefleri doğrultusunda güçlü ve dinamik bir kadro kurmayıda hedefliyor. Türk Telekom son vermiş oldugu ilanda 146 iş ilanı yayınlamıştır.

Sizde bu ilana başvuru yaparak Türk Telekom’un Çalışanları için sunmuş oldugu hizmetlerdende faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Çalışanları Yan Hakları Nelerdir.

Türk Telekom personellerinin pozisyonlara bağlı olarak hak kazanacağı yan haklar birbirinden farklılıklar gösterebilmektedir. Genel olarak çalışanlara sagladıgı yan hakları şu şekilde :

– Akaryakıt Yardımı
– GSM Telefon
– Araç
– Ev Kontör
– İndirimli İnternet Bağlantısı
– Dizüstü Bilgisayar
– Servis
– Yemekhane
– Türk Telekom Sağlık Yardım Vakfı veya Özel Sağlık Sigortası

Türk Telekom İş Başvurusu

http://www.kariyer.net/turk-telekomunikasyon-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. gönül öcal dedi ki:

    ben ankaradan gönül acil işe ihtiyacım var bana vericeginiz işlerde görev alamak isterim 19 yıllık iş tecrübem bulunmakta daha önce çagrı merkezinde de görev aldım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.