Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı

Türk Standardları Enstitüsü Personel Alımı

Türk Standardları Enstitüsü personel alımı yapıyor. Türk Standardları Enstitüsü bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Standardları Enstitüsü  personel alıyor. Sizde Türk Standardları Enstitüsü bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ENSTİTÜMÜZ İLE ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA YAPILAN PROTOKOL ÇERÇEVESİNDE DIŞ İNCELEME UZMANI ÇALIŞTIRILMASINA İLİŞKİN DUYURU

Enstitümüzle Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü arasında yapılan sözleşme çerçevesinde Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğünün  “Eskişehir Kırka –Değirmenözü , Kütahya-Emet, Balıkesir Bigadiç-Bandırma”İşletmelerinde Kimya, Maden ve Üretimde Kalite Kontrol bölümlerinden mezun 20 adet Dış İnceleme Uzmanı olarak personel çalıştırılacaktır.

Söz konusu hizmet 7/24 çalışma prensibiyle günlük 3 vardiya halinde yürütülecek olup, belirtilen şartlarda çalışmak isteyen kişilerin ekli başvuru formunu doldurarak 22.06.2015 saat 18:00 a kadar yurticigozetim@tse.org.tr  adresine göndermesi gerekmektedir.

 

Görev yeri

Öğrenim düzeyi

Kırka Bor İşletme Müdürlüğü Maden Teknikerliği, Kimya Teknikerliği veya Üretimde Kalite Kontrolü önlisans programı mezunu olmak.
Değirmenözü Lojistik Müdürlüğü
Emet Bor İşletme Müdürlüğü
Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğü
Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü
Bandırma Lojistik Müdürlüğü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başvuru Takvimi

  Müracaatlar   24.06.2015 saat 18:00 a kadar
  Mülakatlar   26.06.2015
  İşe Başlama   06.07.2015

İletişim Bilgileri

  Emine Güven   0312 592 51 64
  Serdar Arslan   0312 592 51 60

Başvuru Formu için TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. süleyman dedi ki:

    başvuru çok karışık eklerdeki evraklar nasıl gönderilecek nasıl olacak ayrıntılı yazmıyor_?

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.