Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Hava Yolları Sağlık Personeli Alımı 2016

Türk Hava Yolları Sağlık Personeli Alımı 2016

Türk Hava Yolları Paramedik Uzmanı Alımı 2016

Türk Hava Yolları İnsan kaynaklarının yapmış oldugu duyuruya göre bünyesinin sağlık personeli hitiyaçları dorultusunda Acil Yardım Teknikerliği mezunu bay paramedik uzmanı alımı yaacagını ilan etmiştir.

İlana başvuru şartları ise T.C vatandaşı olması, Herhangi bir sicil kaydının bulunmaması, Askerlik görevini yapmış olması, 35 yaşını geçmemiş olması, Aranan görevde en az 5 yıl deneyim sahibi olması, B sınıfı ehliyte sahip olması, Ambulans kullanabilen, SRC-2 Belgesi olan, vardiyalı çalışabilecek, Orta derecede İngilizce bilgisine sahip, Sağlık Meslek Lisesinden mezun olma şartları aranmaktadır. İlk ve Acil Yardım Teknikerliği bölümündenmezun olmuş adaylarda başvurabilecekler.

Sizde yukarıda verilen şartlara uygunsanız. Türk Hava Yollarının resmi internet sitesi üzerinden alt kısımda başvuru linkini verecegiz. Gerekli alanları doldurup başvuru yapabilirsiniz. Başvurular sadece internet sitesi üzerinden apılacak olup diger başvurular kabul edilmeyecektir.

 

THY Paramedik Alımı İlanına Başvuru Yapmak İçin TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Türk Hava Yolları Sağlık Personeli Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.