Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015

Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları,Çağrı Merkezi Personeli Alımı 2015

Merhaba değerli okurlarımız Avrupa’nın Önemli çağrı merkezlerinden birisi olan Competence Call Center, 5 bin müşteri temsilcisiyle, 15 çeşitli bölgede ve 6 çeşitli ülkede hizmet vermeye devam ediyor.

İş Açıklaması
Competence Call Center Avrupa’nın lider çağrı merkezlerindendir.5,000’den fazla müşteri temsilcisiyle,15 farklı lokasyonda ve 8 farklı ülkede en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kaliteli çözümler sunduğumuz için ulusal ve uluslararası tanınan şirketlerin komünikasyon alanında birinci tercihleri olmaktayız. CCC en başarılı Outsource şirketlerinden biri kabul edilmektedir ve geleceğe dönük olarak giderek büyümeyi hedefleyen bir yol izlemektedir.
Bu sayede çalışanlarımız giderek büyüyen şirket politikamızda kendilerine pozitif bir pay çıkarabilmektedir.

Dünya lideri global iş ortağımız için,
* Inbound kanalları ile müşteriye destek verilmesi
* Müşterilerin problemlerinin çözümlenmesi ve yönlendirilmesi
* Müşteri talepleri doğrultusunda; uçuş bilgileri, ödeme kanalları, rezervasyon, bagaj
vb durumların kontrolü ve desteğinin sağlanması
* 7 / 24 vardiya sisteminde hizmet verilmesi
İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar
En az lise mezunu
Müşteri Hizmetleri alanında tecrübesi olan
Başarılı komünikasyon becerilerine sahip
MS Office uygulamalarını iyi kullanabilen
Hedef odaklı çalışabilen
Esnek çalışma saatlerinde ve güvenilir şekilde çalışabilen
Geleceğini bizimle şekillendirmek isteyen adaylar

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Hülya çetin dedi ki:

    Karaman ilinde ikamet etmekteyim 1yıl müşteri temsilcisi deneyimin bulunmakta ve müşteri temsilcisi sertifikasına işaret dili sertifikasına ve girişimcilik sertifikasına sahibim kurumunuzda görev almak istiyorum. İletişim adresim eftalya7180@gmail.com

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.