Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

TTNET Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

TTNET Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

TTNET Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Bildiğiniz gibi Türkiye’nin en büyük kurumları arasında yer almakta olan TTNET, geniş bir hizmet alanı ile birçok kişiye hizmet vermektedir. Bugün neredeyse herkes evinde internet kullanmakta ve bu internet kullananların büyük bir bölümü de TTNET’i tercih etmektedir. Son dönemlerde çıkan yeni şirketler her ne kadar olsa da, en yaygın ve en kapsamlı hizmeti veren şuanda TTNET bulunmaktadır. Durum böyle olunca Türkiye’nin hemen hemen her yerinde eleman ihtiyacı duyabiliyorlar. Geniş bir ağ içerisinde oldukları için elaman ihtiyaçları da hali ile daha fazla olmaktadır.

TTNET insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için TTNET Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

TTNET Açık Pozisyonlar

Satış Temsilcisi
Satış Destek Uzmanı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
Müşteri Projeleri Çözüm Uzmanı
Kurumsal Müşteri Hizmetleri Uzmanı
Satış Hedeflendirme Uzmanı

TTNET personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr TTNET gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

TTNET İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/assistt-a-s-is-ilanlari-c14035-p4421/

Bir önceki yazımız olan Tei - Tusaş Motor Sanayii Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Eleman, Eleman Alımı 2015 ve Eleman AlımıIş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.