Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Trendyol Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Trendyol Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Trendyol İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Türkiye’nin trend yolu mottosu ile Mart 2010’da kurulan Trendyol.com, seçkin ve ünlü markaların özgün ürünlerini, üyelerine %90’a varan indirimlerle sunan, önder özel alışveriş sitesidir. Modayı erişilebilir kılmak hedefi ile yola çıkan Trendyol.com, Tiger Global ve Kleiner Perkins Caufield & Byers’tan aldığı yatırımlar ile kısa bir zaman içinde büyüyerek 800’den fazla kişiden meydana gelen canlı ekibiyle üyelerine ve markalarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Trendyol.com, Türkiye’nin her noktasına sipariş ulaştırmaktadır.

Trendyol  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Trendyol  Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Hastavuk Açık Pozisyonlar
• Tedarik Zinciri Uzmanı
• Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
• İnsan Kaynakları Stajyeri
• Sistem Destek Uzmanı
• Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı

Trendyol  personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Trendyol  gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Trendyol  İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/trendyol-com-is-ilanlari-c24621-p16060/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Trendyol Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

  1. gülay barın dedi ki:

    müşteri temsilcisi alımı ilanınızı değerlendirebilmem için özlük haklarını açıklarmısınız

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.