Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Trakya Elektrik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Trakya Elektrik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Trakya Elektrik İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli ziyaretçiler Trakya Elektrik İbrahim Çeçen Holding’in bünyesinde faaliyetlerine sürdürmektedir. Trakya Elektrik şirketi kurulduğu yıldan bu güne elektrik sektöründeki çalışmalarını hız kesmeden devam etmekte ve bu alandaki hizmetlerini her daim devam ettirmek için bünyesine işçi personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu personel işçi alımlarını incelemek isteyenler yazımızdan gerekli bilgileri alabilirler.

Trakya Elektrik insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Trakya Elektrik Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Trakya Elektrik Açık Pozisyonlar

• Kalite Müdürü
• Elektrik Elektronik Mühendisi
• Bordro Uzmanı
• Elektrik Elektronik Mühendisi
Trakya Elektrik personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Trakya Elektrik gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Trakya Elektrik İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/ic-ictal-enerji-is-ilanlari-c3815-p0

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Trakya Elektrik Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.