Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Trakya Cam Sanayi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Trakya Cam Sanayi Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Trakya Cam Sanayi İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Şişecam topluluğunun iştiraklerinden birisi olan Trakya Cam Sanayi,otomotiv sektörü için üretim yapan bir firmadır. Türkiye’de otomobillerin düz cam olarak üretiminin yapıldığı firmanın yurt dışında da üretim tesisleri bulunuyor.

1933 yılında beri ülkemizde ve dünyada cam sektörünün öncüsü olan Şişecam, Trakya Cam fabrikalarında düz cam alanında dünya devleri arasında bulunuyor.

Düzcam alanında öncü marka olan Trakya Cam, dünyada da düzcam pazarında öncü kuruluşudur. En son teknolojilerle üretim yapan firmada, düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, özel mimari tasarımlar için camlar dışında, otomotiv ve diğer ulaşım araçları için cam üretimi yapılıyor. Trakya Cam’ın üretim, dağıtım ve pazarlama alanlarında görevlendirmek üzere yılın her döneminde ihtiyaçlara göre çalışma arkadaşları aranıyor.

Genel merkezi İstanbul’da bulunan Trakya Cam, Türkiye’deki üretimlerini Mersin ve Kırklareli’ndeki fabrikasında yapıyor. Ayrıca Bulgaristan’da da 3 fabrikası bulunan Trakya Cam, personel ilanlarını web sitesinden ve kariyer sayfalarından duyuruyor.

Şişecam’ın Bulgaristan’da bulunan üretim tesislerinde de yılın her döneminde personel alımları yapılıyor. Trakya Cam işçi alımlarını İşkur aracılığıyla veya İnsan Kaynaklarına CV gönderenler arasından yapıyor. Trakya Cam sanayinde üst düzey iş ilanları kendi web sitesinde, Kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlar kanalıyla karşılanıyor.

Trakya Cam çatısı altında çalışmak için, kurumun kariyer sayfasına giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz. Farklı posizyon ve lokasyonlardaki ilanlara direkt başvuru da yapabilirsiniz. Trakya Cam için,

Şişecam Kariyer sayfasında işçi ilanlarına veya Genel başvuru da yapabilirsiniz.

Trakya Cam, Şişecam iş ilanlarını incelemek ve iş başvurusu yapmak için

https://sisecamkariyerim.com/IlanListesi.aspx?is_ailesi=0

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Volkan dedi ki:

    Merhaba ben uzun senelerdir cam üzerinde çeşitli yerlerde çalıştım bu işe gerçekten çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.