Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Torunlar Personel Eleman Alımı 2016

Torunlar Personel Eleman Alımı 2016

Torunlar Personel Eleman Alımı 2016

Torunlar Şirketler Grubu, kurulduğu günden bu güne ülke ekonomisine yaptığı katkılarla 55 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Torunlar Şirketler Grubu, bir çok sektörde faaliyetlerini sürdürüyor özellikle Gayrimenkul, AVM Yönetimi, Gıda ve Eğlence sektörünün yanı sıra Enerji sektöründe yaptığı yatırımlarla birlikte bir çok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Şimdi dilerseniz Torunlar Şirketler Grubu nun ilanları için hazırladığımız makalemizi inceleyelim.

Torunlar Gayrimenkul personel alımı 2016 yılı için almayı planladığı pozisyonlar için çok sayıda ilan yayınlamıştır. alım yapılacak pozisyonları incelediğimizde 13 adet pozisyon için personel alımı yapacağını görüyoruz. Bu ilanlar sürekli güncellendiği için önümüzdeki günlerde bu ilanların daha fazla olacağını göreceğiz.

Torunlar Gayrimenkul personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak merak edenler için ilanları inceledik.

♦ İşletme Müdür Yardımcısı,
♦ Genel Başvuru Engelli Kadrosu,
♦ Danışma Personeli,
♦ Sinema Operasyon Sorumlusu,
♦ Eğlence Parkı Görevlileri,
♦ Ön Muhasebe Elemanı.

Torunlar Gayrimenkul personel alımı 2016 yılında öne çıkan bir kaç ilanı sizlerle paylaştık bu ilanlarla birlikte yayınlanmış çok sayıda ilan da verilmiştir. iskurr.gen.tr sitesi olarak Torunlar Gayrimenkul gibi büyük şirketlerin yayınlamış olduğu ilanları takip edip sitemizde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz şimdi dilerseniz iş ilanına nasıl başvuracaksınız biraz bilgi verelim. Torunlar Gayrimenkul güncel iş ilanlarını kariyer net üzerinden yayınlamaktadır. Sizde bu ilanlara başvurmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/torunlar-gayrimenkul-yatirim-ortakligi-a-s-is-ilanlari-c71082-p44944/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.