Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Torunlar GYO Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Torunlar GYO Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Torunlar GYO İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Torunlar GYO markasını, AVM, eğlence merkezi, konut, ofis, otel, lojistik merkezi, ticari ve sınai bina vb. çok amaçlı yaşam ve iş merkezi yatırımları yapma, geliştirme ve yönetme konularında Dünyada ve Türkiye’de aranan marka haline gelmiştir. dilerseniz makalemizin sonunda Torunlar GYO ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Torunlar GYO insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Torunlar GYO Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Torunlar GYO Açık Pozisyonlar

– Teknik Personel,
– Mekanik Personel,
– Proje Satış Müdürü,
– Pazarlama Müdürü,
– Şoför,
– Satış Temsilcisi,
– Ofis görevlisi,
– Eğlence Parkı Görevlisi,

Torunlar GYO personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Torunlar GYO gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Torunlar GYO İş Başvurusu İçin:

http://www.yenibiris.com/torunlar-sirket-grubu-is-ilanlari?firma=40190

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. emrah dedi ki:

    Selamun aleykum daha önce torunlar gyo şirketinde çalıştım alimak operatörü. Olarak işe ihtiyacım var farklı departmanlarda da olabilir ilgilenirseniz sevinirim kolay gelsin

  2. Erkan dedi ki:

    Slm daha önce ozun sure torunlarda çalıştım revizyon işlerinde ise ihtiyacım var tsk ederim

  3. Fethi OğmuR dedi ki:

    İnşaat teknolojisi yapı yüzey hazırlama.. dekorasyon&tasarim.. Ustasıyım..5362862903

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.