Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Torku Şeker Fabrikası Personel Alımı 2015

Torku Şeker Fabrikası Personel Alımı 2015

Torku Şeker Fabrikası İnsan Kaynakları

Torku’ya sizlerde iş müracaatı yapabilirsiniz. Torku personel alımı yaparken insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Sizlerde Torku iş başvuru formu doldurmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru bağlantısından yararlanabilirsiniz. Öncelikle Torku hakkında bilgileri aşağıdan bulabilirsiniz .

Başarının kaynağı insan Bir Konya Şeker markası olan Torku için çalışacak ekiplerin belirlenmesinde Holding İK politikaları yürütülür. Başarısının temellerinde sahip olduğu insan kaynağının olduğunu bilen Konya Şeker, kariyerinizi şekillendirme konusunda size kapsamlı bir yelpazede çeşitli imkânlar sunuyor.

Konya Şeker’in büyük bir dinamizmle gelişen yapısı, insan kaynaklarına birçok alanda uzmanlaşma ve kendilerini geliştirme fırsatı veriyor. Gelecekte tarım ve enerji sektörlerinin daha da önemli olacağını öngören Konya Şeker, yapılanmasını da bu vizyona göre şekillendiriyor. Konya Şeker, kalıplara sığmayan dinamizmini paylaşacak ve kişisel kariyerine taşıyacak bir insan kaynakları yapısı hedefliyor.

Torku iş başvurusu için aşagıdaki baglantıyı kullanabilirsiniz.

http://abholding.com.tr/TR-tr/kurumsal/is-basvuru-formu

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.