Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TOFAŞ Personel Alımı İş Başvurusu 2016

TOFAŞ Personel Alımı İş Başvurusu 2016

TOFAŞ Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Türkiye de yıllardır otomobil satışlarının lider firması olan TOFAŞ, otomobil sektöründe 2016 yılı için yapacağı yeni yatırımlar için bir çok farklı pozisyon için iş ilanı yayınlamıştır. Vermiş olduğu ilanlar için personel alımı yapacak olan TOFAŞ, özellikle otomobil sektöründe çalışmak isteyen adaylar için kariyer imkanı sunmaktadır. Sizde bu ilanı inceleyip iş başvurusu yapabilirsiniz.

TOFAŞ personel alımı 2016 yılında alım yapacağı personel ilanları için bazı internet sitelerine iş ilanları vermektedir. Yapılan başvurular kariyer siteleri tarafından TOFAŞ insan kaynakları departmanı ile paylaşılır uygun adaylar için mülakat süreci başlatılır. Peki TOFAŞ hangi pozisyonlarda personel alımı yapacak inceleyelim.

♦ Üretim Elemanı Bursa Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş.
♦ PROVA+ Proje Stajyeri
♦ Puantaj Uzmanı
♦ Pazarlama Uzmanı
♦ Boya Kalite Lideri
♦ İç Denetim Uzmanı
♦ Genel Muhasebe Uzmanı(Dönemsel)
♦ Mimar (Dönemsel / Proje Bazlı)

Tofaş personel alımı  2016 yılı için makalemizde verildiği gibi olup bunlar dışında da çok sayıda iş ilanı bulunmaktadır. Sizde Tofaş otomobil firmasında çalışmak istiyorsanız. alt kısımda verilen bağlantıyı kullanıp başvuru şartlarını inceleyebilirsiniz.

Tofaş otomobil firması işçi alımı yapmayı hedefliyor. verilen pozisyonlar için alımyapılacak işçi sayısı için net bir sayı verilmemiştir ama her ilan için çok sayıda personel alınacak sdiyebiliriz.

http://www.kariyer.net/tofas-turk-otomobil-fab-a-s-is-ilanlari-c1006-p66/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.