Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TOBB ETÜ Hastanesi Personel Eleman Alımı 2015

TOBB ETÜ Hastanesi Personel Eleman Alımı 2015

TOBB ETÜ Hastanesi İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar TOBB ETÜ Hastanesi firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. TOBB ETÜ Hastanesi yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda TOBB ETÜ Hastanesi iş ilanları mevcuttur.

TOBB ETÜ Hastanesi olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. Ulaştığımız başarıda hiç kuşkusuz yüzlerce çalışanımızın payı büyüktür. Sağlık sektöründe verdiğimiz hizmetler doğrultusunda kalite ve prensiplerimizden ödün vermeden çalışan kadromuzun vizyonumuza uygun iş alanlarında, sınıfının en iyisi olan İnsan Kaynakları yapısını oluşturuyoruz.

 

Sosyal Olanaklarımız:

  • İşe geliş gidişlerde belli servis güzergahları bulunmaktadır.
  • Çalışma saatleri içerisinde yemek, su, çay, kahve ve sütlü çikolata gibi sıcak içecekler hastanemizin kafetaryasından ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Yemekhanemizde çalışma saatlerine bağlı olarak sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği verilmektedir.
  • Personelimiz dinlenme aralarında hastanemizin kafetaryasından ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.
  • Çalışanlarımızın üniformaları hastanemiz ütülenmektedir.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.