Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

TNT Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

TNT Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

TNT İnsan Kaynakları İş Başvurusu

TNT’nin sektördeki lider konumu, başarısı ve büyümesinde, dünyanın dört bir yanında hizmet veren çalışanlarımızın enerji ve katkılarının payı büyüktür.  TNT’yi harika bir şirket yapan onlardır.Herbirine ait değişik kabiliyetleri ile çalışanlarımız TNT’nin kalbidir ve daima da öyle olacaktır.  Bizler, bizi birbirimize bağlayan ortak bir hedefi paylaşmaktayız, hepimiz hizmet işinde çalışmaktayız.  Bu demektir ki, çalışanımız şirketimizin başarısının sürekliliği için en temel belirleyici unsurdur.

TNT insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için TNT Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

TNT Açık Pozisyonlar

• Kamyon Şoförü
• Güvenlik Müdürü
• Müşteri Hizmetleri Yetkilisi
• Hava Kargo Destek Yetkilisi
• Muhasebe Elemanı
• Bursa Kurye

TNT personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  TNT gibi büyük şirketleri takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

TNT İş Başvurusu İçin:

http://hr-link.net/customized/homepage/TNTEkspress/index.asp

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.