Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Titanic Hotels Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Titanic Hotels Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Titanic Hotels İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Titanic Hotels insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Titanic Hotels iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KARİYER

Konaklama sektöründe hızla büyüyen bir grupta kariyer için bize katılın. Titanic Hotels, bünyesinde bulunan dokuz 3,4, ve 5 yıldızlı otel ile, Türkiye ve Almanya’da hizmet vermektedir.

Bünyesindeki farklı tesislerle Titanic Hotels’de kariyer, birçok yeni deneyim ve kazanımı beraberinde getirmektedir.

Siz de grubumuzun bir parçası olmak için alttaki mevcut kariyer olanaklarından birine başvurabilirsiniz.

Hakkımızda

Titanic Hotels markası, Türkiye ve Almanya’da sahip olduğu otel ve restoranların işletmesini yapan, özel bir aile şirketi AYG Grup’a aittir. Aygün ailesinin 70’li yılların başında Berlin’de ilk restoranlarını açmaları, şirketin ilk filizleri olmuştur.

AYG Grubu bu günden itibaren hızla büyümüş ve 1993 yılında İstanbul’da ilk otelinin açılması ile konaklama sektörüne de adım atmıştır. 2003 yılında Antalya’da temalı otellerin öncülerinden olarak bir yolcu gemisi şeklinde inşa edilen ve adını ünlü Titanic gemisinden alan Titanic Beach Lara ile grup Titanic Hotels markasını almıştır.

2013 yılında Antalya’da açılan Titanic Deluxe Belek ile birlikte Titanic Hotels, bugün Türkiye ve Almanya’da toplam dokuz otele ulaşmış ve iki yeni otel projesiyle yatırımlarını hızlandırmıştır.

Şu an inşa halindeki Almanya Berlin’deki yeni tesislerden biri, ünlü Fransösische Caddesi’nde tarihi bir binanın restorasyonuyla hayata geçecek 5 yıldızlı ve 208 odalı bir tesis, diğeri ise Chaussee Caddesi’nde, ikinci dünya savaşından kalma bir sığınağın da restorasyonuyla inşa edilecek 4 yıldızlı ve 390 odalı bir tesistir.

Oteller

TÜRKİYE

 • TITANIC DELUXE BELEK
 • TITANIC BEACH LARA
 • TITANIC BUSINESS BAYRAMPAŞA
 • TITANIC BUSINESS KARTAL
 • TITANIC PORT BAKIRKÖY
 • TITANIC CITY TAKSİM
 • TITANIC COMFORT ŞİŞLİ
 • TITANIC ANADOLU GEBZE

ALMANYA

 • TITANIC COMFORT MITT

Uygun Pozisyonları: Marangoz, Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu, RESTAURANT HOSTESİ, REZERVASYON YETKİLİSİ, ALAKART GARSON, GARSON,  Resepsiyonist, EKMEK USTASI, GÜVENLİK ELEMANI, SPA RESEPSİYONİST, BANKET SATIŞ YETKİLİSİ, SERVİS KOMİ, KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ,  SATIŞ PAZARLAMA STAJYERİ, MUHASEBE STAJYERİ, SANTRALİST, MEYDAN GÖREVLİSİ,  SERVİS KOMİ,  GENEL BAŞVURU, FITNESS SATIŞ DANIŞMANI, CİLACI.

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/titanic-hotels-is-ilanlari-c19336-p10248/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

 1. Yesim dedi ki:

  Rezervasyon yetkilisi .fitness satış danışmanı olarak çalışabilirim

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.