Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

TİKA Personel Alımı 2016

TİKA Personel Alımı 2016

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Uzman Yardımcısı ve Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

TİKA DPB’nin İnternet sitesinden yayınladığı ilana göre Uzman Yardımcısı ve Sözleşmeli Personel İstihdam edecek.

TİKA Uzman Yardımcılığı Alımı

TİKA Uzman Yardımcısı olmak isteyen personel adaylarının TİKA tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınavdan başarılı olmaları gerekmektedir. Sınava müracaatlar 23.05.2016 ile 03.06.2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup müracaatta bulunan adaylar değerlendirmeye alınarak mülakata çağrılacak. Sözlü sınav için çağrılacak adaylara sınav ile ilgili bilgiler TİKA’nın İnternet sitesinden duyurulacaktır.

TİKA Uzman Yardımcılığı Sınavı 2016, Başkanlığın Ankara’da bulunan merkezinde 20-24 Haziran 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Adaylarda aranacak öğrenim dalları ve istihdam sayıları şu şekilde

  • İnşaat Mühendisliği 2 Personel
  • Mimar 1 Personel
  • İşletme 1 Personel
  • Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi 2 Personel
  • Uluslararası İlişkiler 3 Personel
  • Maliye 1 Personel
  • Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme 2 Personel
  • Hukuk 1
  • Sosyal Hizmetler 2 Personel

TİKA Uzman Yardımcılığı ile İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?219823fb-16b8-4904-b546-71fa8626baa4 İnternet adresini ziyaret edebilirsiniz.

TİKA Sözleşmeli Personel Alımı

TİKA Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına göre 15 sözleşmeli personel istihdam edecek. Sözleşmeli personel olmak isteyen adaylar 23 – 27 Mayıs 2016 tarihleri arasında müracaatta bulunabilecekler. Başvuruda bulunan adaylar değerlendirmeye alındıktan sonra sözlü sınava çağrılacak adaylar ve sınavla ilgili bilgilere www.tika.gov.tr İnternet sitesinden ulaşılabilecektir.

TİKA Sözleşmeli Personel Alımı İle ilgili detaylara http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?4212c0a1-aa2e-454c-81ed-3b7bb9a3e245 adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnternet Sitesi Açarak Para Kazanma başlıklı makalemizde ek iş, ek iş fırdsatları ve ek iş ilanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.