Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

THY Hostes Alımı Yapıyor 2016

THY Hostes Alımı Yapıyor 2016

THY Hostes Alımı 2016

Türk Hava Yolları her yıl oldugu gibi 2016 yılı içinde Hostes Alımı yapacağını duyurdu. Avrupa nın en çok tercih edilen havayolu şirketi olan, Türk Hava Yolları Bayan Kabin Mururu Alımı için 29 Ocak tarihinde internet sitesi aracılığı ile duyuru yaptı. THY bünyesinde bulunan uçak filosunu genişletme kararının hemen ardından personel alımları için ilanlar yayınladı. Havayolu şirketlerinde Hostes olarak çalışmak isteyenlerin ilk tercihi olan hem çalışanlarına sunduğu sosyal imkanlarla hemde Hostes maaşları nın diğer hava yolu şirketlerine göre yüksek olmasından dolayı bu ilanı bekleyen bir çok adayı sevindirdi. Türk Hava Yolları bayan hostes alımı, için bazı şartlar talep etmektedir bu şartları yerine getiren tüm adaylar bu ilana başvurabilirler.

THY Hostes  Arıyor 

  • Başvuru yapacak adayların ingilizce bilmesi gerekmektedir.
  • Her hangi bir sicil kaydının olmaması gerekmektedir.
  • 1980 yılından sonra doğan adaylar başvuru yapabilir.
  • Başvuru yapacak adayların 160 ile 180 arasında bir boya sahip olmaları gerekmektedir.

Bu şartları yerine getiren adaylar ingilizce mülakatını geçtikten sonra mülakat ile işe alınacaklardır.

Hostes İş Başvurusu 2016 için Tıklayınız.

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.