Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

THY Goodrich Teknisyen Alım İlanı 2016

THY Goodrich Teknisyen Alım İlanı 2016

THY Teknik Teknisyen İş İlanı

Merhaba değerli okurlarımız Üst üste avrupanın en iyi havayolu şirketi olan Türk hava yolları personel ihtiyacını karşılamak için bünyesinde çalıştırmak üzere Teknisyen alımı için ilanlar yayınladı. Sizde THY personeli olarak Kariyerinize Türk Hava Yolların’da devam edebilirsiniz.

Goodrich Hakkında:

Goodrich Türk Hava Yolları Teknik Servis Merkezi, UTC Havacılık Sistemleri ve THY Teknik ortaklı bir şirkettir, 2010 senesinde kurulan. Goodrich , bölgemizdeki Türk Hava Yolları operatörlerine ait Airbus ve Boeing uçak filoları ile uluslararası havacılık şirketlerine ait nacelle, thrust reverser ve ilgili komponentlerin tamir, bakım ve onarım hizmetini sunmaktadır.

Başvuru Şartları

  • Uçak yapısal komponentlerinin tamir, bakım ve  modifikasyonları konusunda minimum 3 yıl tecrübeli
  • Uçaklardaki metal ve/veya kompozit yapıların tamiri konusunda tecrübeli
  • Tercihen Havacılık Meslek Yüksek Okulu ya da lisesi mezunu
  • Teknik dökümanları okuma ve anlama becerisine sahip
  • Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü`nce tanınan ve minimum A2 seviye İngilizce sertikaya sahip
  • Tercihen SAP deneyimli
  • Ekip çalışması odaklı
  • Askerliğini tamamlamış
  • B sınıfi ehliyeti olan
  • İş Sağlığı ve Güvenliği, İş Etiği, Fikri Mülkiyet ve Uluslararası Ticari Uyum gerekliliklerini içeren UTC politika ve prosedürlerine uyum sağlayacak

Başvuru İçin Tıklayın

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.