Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Tersan Tersanecilik Personel Alımı İş İlanları 2016

Tersan Tersanecilik Personel Alımı İş İlanları 2016

Tersan Tersanecilik Personel Alımı İş İlanları 2016

Tersan Tersanecilik çalışan ihtiyaçları için personel alımı yapacagını duyurdu. Yerli ve yabancı uyruklu her büyüklükteki gemilerin bakım ve onarımızı üstlenmiş olan Tersan Tersanecilik çok sayıda personel alımı yapacak. Tersan Tersanecilik iş ilanlarını belirli aralıklarla güncellemektedir.

Sizde Tersan Tersanecilik bünyesine dahil olabilmek için bu ilana başvuruda bulunabilirsiniz. yapılan tüm başvurular dikkatli bir şekilde incelenip uygun adaylar için müakat süreci başlatılmaktadır.

 

– Kalite Yönetim Dokümantasyon Sorumlusu,
– Tamir Üretim Müdürü,
– Gemi İnşa Mühendisi,
– Engelli personel,
– Proje Sorumlusu,
– Gemi Tamir Saha Mühendisi.

2016 Tersan Tersanecilik iş ilanları yukarıda verilmiş olan pozisyonalda yapılacak olup. Yeni İş İlanları verildikçe sayfamız güncellenecektir. Eger sizde bu ilanlara İş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen linki kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

https://www.secretcv.com/firma/tersan-tersanecilik-is-ilanlari

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.