Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Tepe Home Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Tepe Home Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Tepe Home İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Tepe Home insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Tepe Home iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş. 1997 yılında Bilkent Holding’e bağlı olarak kurulmuş, ülkemizde mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir.

Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup; bugün 34 mağaza ve 110.000 m2’i aşan satış alanıyla faaliyet göstermektedir.  Tepe Home’un faaliyet gösterdiği mağazaların 8’zi İstanbul’da, 2’si Ankara’da, birer tanesi ise İzmir,İzmit,Adana, Antalya,Alanya,Batman,Çanakkale Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Uşak,Kayseri, Konya, Ordu,Trabzon, Samsun, Kütahya, Nevşehir,Van,Hatay, Azerbaycan ve KKTC Lefkoşe’de işletilmektedir.

Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştır.

Uygun Pozisyonlar: Kasiyer

Başvuru Kanalları: 
http://www.tepehome.com.tr/ik-basvuru-formu

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.