Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Temsa Global Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Temsa Global Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Temsa Global İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Merhaba değerli iş arayanlar Temsa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Temsa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusuyapabilirsiniz.

İşe Alma ve Yerleştirme

Şirket strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda, personel ihtiyaçlarımıza ve pozisyonun niteliklerine en uygun adayları bünyemize kazandırmak üzere işe alım süreçlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Adaylarımızın özellikle şirket misyonu, vizyonu, değerleri ile kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip olmaları, motivasyonu yüksek, gelişime ve değişime açık, özgüveni yüksek, iyi eğitimli, yaptığı işte fark yaratacak nitelikte olması bizim için önemlidir.

Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri olumlu bulunan adaylara kişilik envanteri, yabancı dil testi ve gerektiğinde iş ile ilgili uygulama sınavı yapılır. Testler sonucunda olumlu bulunan adaylar ilgili departman yöneticileri ve insan kaynakları departmanı tarafından mülakata alınır. Mülakatı olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır.

Ücretlendirme ve Yan Menfaatler

Ücretlendirme ve yan menfaat sistemimiz kişilerin yetkinliklerinin, eğitim ve iş tecrübelerinin esas alındığı iş değerleme sistemi üzerinden yapılandırılmıştır. Ücretler, her yıl yapılan Performans Değerlendirme sonuçları, piyasa ücret araştırmaları, dikkate alınarak Ocak ayında güncellenmektedir. Çalışanlarımıza sunmuş olduğumuz ücret ve yan menfaatlar;

• Yılda 12 brüt maaş ve 4 brüt maaş ikramiye olmak üzere 16 brüt maaş,

• Tüm çalışanlara ferdi kaza ve hayat sigortası,

• Pozisyona göre özel sağlık sigortası, kurum katkılı bireysel emeklilik uygulaması, şirket arabası, şirket hattı,

• Prim (belirli kademe ve bölümler için),

• Yemek ve ulaşım hizmetlerinden oluşmaktadır.

Staj Olanakları

Şirketimizde 2 farklı staj uygulaması bulunmaktadır:

• 3308 sayılı kanun gereği Meslek Lisesi öğrencilerine haftada 3 gün işyerimizde staj imkanı sağlanmaktadır.

• Üniversitelerin zorunlu staj kapsamında olan, tercihen Makine, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Mekatronik, Malzeme Bilimi ve Metalurji Mühendisliği ile İşletme ve Ekonomi bölümlerinde okumakta olan 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yaz staj imkânı (Haziran-Temmuz / Ağustos-Eylül) ya da proje bazlı çalışmalar için kış dönemi staj imkânı verilmektedir.

Temsa Hakkında

İş Makinaları sektöründe 28 yıldır KOMATSU marka İş Makinaları ve Forkliftleri distribütörlüğü hizmeti veren TEMSA GLOBAL A.Ş., 1968 yılında Adana’da kurulmuştur.

TEMSA GLOBAL hizmet ettiği sektörler ve müşteri ihtiyaçlarındaki değişime paralel bir değişim göstererek KOMATSU iş makinaları stratejisini yenilemiş ve 2003 yılı itibarıyla satış ve satış sonrası teşkilatlanma yeniden yapılandırmıştır. Bu yapılanma ile tüm satış ve servis teşkilatının etkinliği artmış ve tamamen yenilenmiş iş makinalarını Türkiye pazarına başarıyla sunmuştur. Türkiye’de Komatsu markalı ürün sayısı 20.000 adetin üzerindedir. Bu yüksek ürün parkı Satış sonrası hizmetlerde (Yedek Parça ve Servis) büyük avantaj sağlamaktadır.

TEMSA GLOBAL’in 28 yıldır Türkiye de başarıyla temsil ettiği KOMATSU, Japonya’da 108, Amerika’da 37, Avrupa ve Ortadoğu’da 14 ve Asya’da 15 firmadan oluşan dev bir Japon firmasıdır. İş ve Maden Makinaları alanında en geniş ürün yelpazesine sahip olan KOMATSU, dünya çapında pazar payı sıralamasında ilk sıralardadır. Paletli ve lastikli ekskavatör, lastikli yükleyici, dozer, greyder, kaya kamyonu, lastikli dozer, kaya kamyonları, yıkım makinaları, mobil vinç, forklift, jeneratör, yol ve asfalt ekipmanları, dizel motor, mobil kırıcılar, bekoloder ve yer altı makinaları KOMATSU’nun ürün yelpazesinin sadece bir kısmını oluşturmaktadır.

KOMATSU kurulduğu 1921 yılından bu yana gerek ürün geliştirmeye ve gerekse üretim teknolojisine yaptığı yatırımlarla dünyada en çok tercih edilen iş makinalarını üretmektedir. KOMATSU’nun sadece son 7 yıl içinde sattığı makine adeti 350.000’i aşmıştır. KOMATSU iş makinalarının sahip olduğu yüksek dayanıklılık, verim, yakıt ekonomisi ve konfor KOMATSU’nun araştırma ve geliştirmeye her sene ayırdığı 500 milyon USD’ye varan bir yatırımın sonucudur.

Uygun Pozisyonlar: Depo Elemanı, Bilgi Sistemleri Üniversite Stajyeri, Servis Teknisyeni

Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/temsa-is-makinalari-is-ilanlari-c1258-p2821/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.