Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Telekurye Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Telekurye Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Telekurye Personel Eleman Alımı İş İlanları

Telekurye şirketi dağıtım ve kurye hizmetleri sektöründe 2000  yılından bu yana hizmet vermektedir. Sektörün  kısa sürede lideri  olmuştur. Telekurye sektördeki  başarısını sürdürmek için  uygun iş pozisyonlarına personel eleman alımı yapacaktır. Telekurye şirketinde çalışmak isteyenler makalemizde verilmiş olan Telekurye iş ilanı bilgilerini inceleyebilirler.

Telekurye  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Telekurye Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Telekurye Açık Pozisyonlar

Dağıtım Şoförü Antalya
Dağıtım Şoförü
Mekatronik Mühendisi

Telekurye personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Telekurye gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Telekurye İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/telekurye-dagitim-ve-kurye-hizmetleri-a-s-is-ilanlari-c8852-p33730/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.