Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alım İlanı 2015

Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alım İlanı 2015

Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alım İlanı

Merhaba değerli okurlarımız Tekstilbank’da gişe görevlisi olarak çalışmak isteyenler iş müracatı yapabilirler. Tekstilbank gişe görevlisi alımı yaparken insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Sizde Tekstilbank gişe görevlisi için iş başvuru formu doldurmak istiyorsanız aşağıda yer verdiğimiz detayları inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Tekstilbank insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama ise şöyledir;

Tekstilbank’ta işe alım süreci İnsan Kaynakları planlaması çerçevesinde gerçekleştiriliyor. İnsan Kaynakları departmanı tarafından öncelikle açık pozisyonlar belirleniyor sonrasında ise ihtiyaç duyulan personel konusunda personel alım ilanları duyuruluyor. Başvuru, sınav ve görüşme basamaklarını atlayabilen potansiyel adaylar uygun pozisyonlarda görevlendiriliyorlar. Deneyimsiz eleman alımlarında mülakat sürecinin yanısıra görevin niteliğine göre ingilizce, genel yetenek ve kişilik testi uygulanmaktadır.

Genel nitelikler:
  • 01.01.1990 ve sonrasında doğan,
  • Üniversitelerin, önlisans veya lisans eğitimi veren fakültelerinden mezun olan,
  • Erkek adaylarda askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan,
  • Kendisini ifade ve iletişim yeteneği güçlü olan,
  • Analitik düşünme yeteneğine sahip olan,
  • Çözüm ve hedef odaklı olan,
  • Dikkatli çalışabilecek,
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek

Bankacılıkta kariyer hedefleyen Uzman adayları aramaktadır.

*Uygun bulunan adaylar, Kariyer.net’den gönderilecek bilgilendirme mesajı ile sınavımıza davet edilecektir. Daha önce sınava girmiş olan adayların sınavı geçersiz sayılacaktır.
*Sınavımız İstanbul’daki Genel Müdürlük binamızda gerçekleştirilecektir.
*İşe alınacak personel sayısı ile ilgili bilgilendirme daha sonra yapılacaktır.

İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/icbc-tekstilbank/gise-yetkilisi-is-ilani-i1378756/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.