Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Teknoser Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Teknoser Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Teknoser İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Teknoser, 1998 yılında Hitay Yatırım Holding bünyesindeki Exim’in tüm faaliyetlerinin Teknoser çatısı altında birleştirilmesi ile kurulmuştur. OT/VT alanında sunduğu hizmetler ve POS terminallerinin kurulumu, eğitimi, arıza-bakım ve onarımı gibi saha hizmetleri alanında uzun yıllar başarılı bir gelişim gösteren Exim’in tüm donanım ürünlerinin servis, bakım ve kurulum hizmetlerinin departman yapısından çıkarılmasıyla kurulan Teknoser, daha sonra Türkiye’nin en geniş ağa sahip servis şirketlerinden biri olmuştur.

2007 yılında ise Hitay Yatırım Holding grup şirketlerinden Planet A.Ş. hisselerinin tamamının, 26 milyon Euro karşılığında Fransız Ingenico firmasına satılmasıyla yine aynı grubun şirketlerinden olan Universal Kart Hizmetleri ile Teknoser şirketleri “Teknoser Group” çatısı altında toplanmıştır. Teknoser, bugün 81 il ve bu illerin tüm ilçelerinde, sistem bütünleştirme projelerinde yerinde kurulum, bakım, destek hizmeti verebilecek bir organizasyona sahiptir. Türkiye çapında 65 ofisi ve 800’ün üzerinde çalışanıyla, hizmetlerin tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren, sektörün öncü sistem entegratörü firmaları arasındadır.

Teknoser Uygun Pozisyonlar: 

-Kaynakçı
-Gazaltı Kaynakçısı
-Gazaltı ve Elektrik Kayakçısı

Teknoser İş Başvuru Kanalları:

http://www.kariyer.net/hitay-yatirim-holding-a-s-is-ilanlari-c1161-p37023/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Teknoser Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.