Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

TAV Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

TAV Personel Eleman Alımı İş Başvurusu 2016

TAV Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Dünyada ve Türkiyede havalimanı işletmeciliği yapan TAV firması personel alımı yapacağını duyurdu. TAV firması Türkiye’de İstanbul Atatürk, Ankara, İzmir, Gazipaşa-Alanya ve Milas-Bodrum havalimanlarının işletmeciliğini yapan dev bir kuruluş olarak hizmet vermeye devam ediyor. Yurtdışında bir çok havalimanı işletmeciliği yapan TAV işletmeciliğini yaptığı havalimanlarındaki personel ihtiyaçlarını gidermek için çok sayıda personel alımı yapacaktır.

TAV personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacağını merak edenler için net bir rakam veremiyoruz. Ama verdiği ilk ilanları incelediğimizde karşımıza 16 pozisyon için ilanı verdiğini görüyoruz. İlerleyen günlerde personel alımına hız verecek olan TAV firması personel alımlarında son derece seçici ve deneyimli personellerle çalışmayı tercih ediyor diyebiliriz.

TAV personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda alım yapacağını inceleyecek olursak karşımıza çıkan ilanlar şu şekilde.

♦ Güvenlik Görevlisi,
♦ Resepsiyonist
♦ Bireysel Satış Temsilcisi,
♦ Yönetici Asistanı,
♦ Satış Temsilcisi,
♦ İçki Sigara Satış Uzmanı,
♦ Aşçı.

TAV personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarda yapılacaktır. Bu ilanlar TAV tarafından yayınlanan bir kaç tanesidir. Builanlar dışında onlarca pozisyon için iş ilanı yayınlamıştır size uygun pozisyonlara işe alım şartlarını okuyarak iş başvurusu yapabilirisiniz.

http://www.kariyer.net/tav-grubu-is-ilanlari-c8049-p32927/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.