Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Taşyapı Personel Alımı İş İlanları 2016

Taşyapı Personel Alımı İş İlanları 2016

Taşyapı Personel Alımı İş İlanları 2016

Taşyapı 2016 büyüme hedefleri doğrultusun da personel alımı yapacağını duyurdu. Taşyapı bilindik inşaat firmaların dan farklı olarak Alt yapı projeleride üstlenmiştir. Baraj sulama projeleri sadece bir kaçı Taşyapı yurt içi ve yurt dışındaki projeleri için yılın belirli aralıklarında personel alımları yapmaktadır. Personel alımlarını ihtiyaçlara göre veren şirket İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde personel alımı için ilanlar vermektedir. Taşyapı inşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız haberimizi detaylı şekilde inceleyiniz.

Taşyapı personel alımı iş başvurusu 2016 yılında kaç kişiye iş verecek net bir bilgi yok fakat ilanlar sürekli olarak güncellenmektedir. şuan alım yapılması planlanan pozisyon sayısı 4 kişidir. Ama ilanı sürekli takip ettiğinizde göreceksiniz 15 günlük periyotlarda ilanlar yenilenmektedir.

Taşyapı personel alımı iş başvurusu 2016 yılında alım yapılacak pozisyonları inceleyecek olursak karşımıza çıkan ilanlar şu şekildedir.

♦ İnşaat Mühendisi,
♦ Makine Mühendisi,
♦ Garson,
♦ Metraj Teknikeri/Mühendisi.

Taşyapı personel alımı iş başvurusu 2016 yılında bu kadrolara alınacak olup bu ilanlar belirli aralıklarda güncellenmektedir. Biz iskurr olarak büyük inşaat firmalarını takip ederek iş ilanlarını günlük olarak internet sitemizden yayınlamaktayız. Siztemizi veya sosyal medya hesabımızı takip ederek bu ilanlardan günlük olarak haberdar olabilirsiniz. Sizde Taşyapı şirketine başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/tasyapi-insaat-taahhut-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c16572-p7211/

Bir önceki yazımız olan Tekzen Yapı Market Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Iş Ilanları, TEKZEN açık pozisyonlar ve TEKZEN başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Erkan dedi ki:

    Siz î nle çok kez çalıştım soğuk demirci kalfası yim ekibim var0546 495 78 22

  2. kule vinc operatörüyüm yurt dışı yurt içi fark etmez
    seyahat engelim yoktur 8 yıllık tecrübem vardır numaram

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.