Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Taha Giyim Personel Eleman Alımı 2015

Taha Giyim Personel Eleman Alımı 2015

Taha Giyim İnsan Kaynakları İş Başvurusu

2000 yılında kurulan Taha Giyim, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen konfeksiyon üretim şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. 2023 yılında Avrupa’nın en büyük üç tekstil perakendecisinden biri olmayı hedefleyen LC Waikiki grubunun tedarik şirketi olan Taha Giyim , uluslararası standartlara uygun, esnek ve verimli üretim kapasitesi ile bölgenin en gelişmiş ve en büyük üreticilerinden biridir.

Taha Giyim insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Taha Giyim Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Taha Giyim Açık Pozisyonlar

TEKSTİL MÜHENDİSİ
BEKÇİ
DEPO ELEMANLARI
FASON ÜRETİM PLANLAMA UZMANI
PLANLAMA UZMANI (Dokuma)
ELYAF LABORATUVARI BÖLÜM SORUMLUSU

Taha Giyim personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Taha Giyim gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Taha Giyim İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/taha-giyim-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c28828-p20687/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.