Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 Sözleşmeli Personel Alımı

T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 1677 Sözleşmeli Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın 12 Nisan 2016 tarihinde yayımlamış olduğu ilana göre 2016 yılında 1677 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Alımların 05-06 Temmuz 2014 tarihinde yapılan KPSS Lisans yani Kamu Personeli Seçme Sınavı sonuçlarına göre yapılacağı bildirildi. Sözleşmeli personel alımlarının tamamı bakanlığa bağlı taşra teşkilatlarına (il, ilçe, kuruluş) yapılacak. Alınacak olan personellerin 1111 tanesi mühendis, 566 tanesi ise veteriner hekim olacak.

Sözleşmeli personel olarak alınacak 1111 Mühendisin Branşları şu şekilde olacak…

550 Ziraat Mühendisi

400 Gıda Mühendisi

80 Su Ürünleri

10 Balıkçılık Teknolojisi

71 Harita Mühendisi

1111 mühendisin yanında 566 veteriner hekimle birlikte toplam alınacak sözleşmeli personel sayısı 1677 olacak.

Alımlar 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre yapılacak.

Sözleşmeli Personel Alımlarının Genel Şartları:

Başvuruları genel ve özel şartlara uymayan, görevlendirildiği pozisyon için gerekli nitelikleri taşımayan adaylar ile bu nitelikleri ve şartları taşısalar dahi gerekli belgeleri zamanında teslim etmeyen adayları göreve başlatılma işlemleri gerçekleşmeyecektir.

SGK’dan emekli aylığı aldığı tespit edilen ve 65 yaşını dolduran adaylar göreve başlatılmayacaktır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2016 Yılı 1677 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Tarihleri:

Mühendis ve Veteriner Hekimler tarafından yapılacak olan tercihlerin başlama tarihi 26 Nisan 2016 Salı günü, başvuru tarihinin son günü ise 02 Mayıs 2016 Pazartesi günü olarak bildirilmiştir.

Belirlenen sözleşmeli personel pozisyonlarına yerleştirilmek isteyen adaylar KPSS-2016/4 Tercih Kılavuzuna 25 Nisan 2016 Pazartesi gününden itibaren ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr web sitesinden ulaşabileceklerdir.

Başvuru ile ilgili detaylı bilgiye http://www.tarim.gov.tr/Duyuru/418/Sozlesmeli-Personel-Alimi adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eti Maden İşletmeleri İşçi Alıyor 2016 başlıklı makalemizde Eti Maden İşletmeleri, Eti Maden İşletmeleri Bandırma İşçi Alımı ve Eti Maden İşletmeleri İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.