Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Personel Alacak

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 848 Personel Alacak

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2016 Yılında 848 Personel Alacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2016 yılının sonuna kadar personel sayısını 13.600’e ulaştırmayı amaçlıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının performans programına göre bakanlık personel sayısı 12 bin 752 sayısından 13 bin 600 sayısına yükseltilecek. Bu amaçla 2016 yılı içerisinde merkez ve taşra teşkilatlarında görevlendirilmek üzere 848 personel alınacak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı çevre ve şehircilik politikasına uygun olarak günümüz modern çağının niteliklerini taşıyan, modern, etkili ve nitelikli personelin bakanlık bünyesinde barındırılması ve istihdam edilmesi Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hizmetlerinde olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı kadrolarına gerekli personelin istihdam edilmesi ve mevcut personelin niteliğinin arttırılması ve bakanlık personel stratejisini belirlemek amacıyla çalışmalar devam ediyor.

Amaç Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Merkez ve Taşra Teşkilatının Nitelikli Personel İhtiyacını Karşılamak ve Bakanlık Bünyesinde Görev Yapan Personelin En Verimli Şekilde Görevini Yerine Getirmesi İçin Niteliklerinin Arttırılması…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının faaliyetlerinin sağlıklı ve verimli devam ettirilmesi, verimli bir personel stratejisi belirlenmesi amacıyla bakanlıkta görevli personelin sorumluluk ve yetkilerinin tekrar belirlenmesi ve bakanlık hizmet birimlerinin yetki sınırlarının tam ve net olarak ortaya koyulması gerekmektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı güncel personel sayılarını şu şekilde listeleyebiliriz.

  • Memur: 10 bin 572
  • 4/B Sözleşmeli: 76
  • sözleşmeli Bilişim Uzmanı: 1
  • 36/A Sözleşmeli Personel: 3
  • 6306 Sözleşmeli Personel: 215
  • İççi: 1351
  • 4/C Geçici İşçi: 458
  • Geçici Görevli Personel: 54
  • Döner Sermaye: 22

Toplam 27 bin 179 kadrosu bulunan Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 12 bin 752 kadrosu dolu. Bu oranlar kadronun %53.08 kadarının boş olduğunu göstermektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2016 Personel Alımı ile ilgili güncel ilan ve duyurulara ulaşmak istiyorsanız bakanlığın resmi web sitesi olan  https://www.csb.gov.tr/turkce/index.php web sitesini takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ek İş İlanları Zonguldak 2016 başlıklı makalemizde 2016 Ek İş İlanları, 2016 Zonguldak ek iş ilanları ve ek iş veren firmalar Zonguldak hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.