Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sütaş Personel Eleman Alımı İş ilanları 2015

Sütaş Personel Eleman Alımı İş ilanları 2015

Sütaş Personel Alıyor

Ülkemizin en güvenilirr süt ve süt ürünleri firması olan Sütaş, çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Sizlerde sektörünün öncü firması olan Sütaş şirketinde çalışmak istiyorsanız yazımızda verdiğimiz bilgileri inceledikten sonra firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sütaş insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sütaş Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sütaş Açık Pozisyonlar

• GENEL BAŞVURU
• İŞLETME YÖNETİMİ UZMANI – ZOOTEKNİST
• SATINALMA UZMANI
• SATIŞ DESTEK ELEMANI
• ÜRETİM PLANLAMA UZMANI
• GIDA GÜVENLİĞİ DENETLEME UZMANI

Sütaş personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Sütaş gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sütaş İş Başvurusu İçin:

http://staj.kariyer.net/sutas-is-ilanlari-c9087-p33965/?a=2

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.