Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sütaş Personel Eleman Alımı 2016

Sütaş Personel Eleman Alımı 2016

Sütaş  İnsan Kaynakları İş Başvurusu 2016

Türkiye’de uzun zamandır sektöründe kalitenin öncüsü olmu olan süt ve süt ürünleri sektöründe her zaman ilk sıraları hedefleyen Sütaş, boş pozisyonlarda  çalıştırılmak üzere  personel alımları yapmaktadır. Sizde Sütaş gibi bir markada kariyerinize devam etmek istiyorsanız, Sizde açık iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Yazımızın sonunda açık iş ilanlarını ve başvuru adresini görebilirsiniz.

2016 yılında yeni personel alımları yapacak olan SÜTAŞ, alt kısımda verilmiş olan pozisyonlarda alımlar yapacaktır. alt kısımda verilen ilanların yanı sıra bir çok ilanada yer verilmiştir. Alt kısımda verilmiş olan iş ilanlarına başvuru yapabilmek için verilmiş olan iş başvuru linkini kullanabilirsiniz.

Sütaş Açık Pozisyonlar:

– GENEL BAŞVURU,
– FİNANS UZMANI,
– YÖNETİCİ SEKRETERİ,
– SATIŞ YÖNETİCİSİ,
– İÇ DENETÇİ,
– TİCARİ PAZARLAMA UZMANI,
– MUHASEBE RAPORLAMA UZMANI.

İş Başvuru Adresi:

http://www.kariyer.net/sutas-is-ilanlari-c9087-p33965

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.