Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sumitomo Rubber Çankırı Lastik Fabrikası Personel Alımı 2015

Sumitomo Rubber Çankırı Lastik Fabrikası Personel Alımı 2015

Sumitomo Rubber İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Sumitomo Rubber  büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımlarına devam ediyor. Firma yeni yatırımlar ile iş ve hizmet alanlarındaki büyüme nedeniyle yeni personel alımı yapacak. Bu çerçevede bir çok kişiyi işe alacak. Sumitomo Rubber personel alımları Sumitomo Rubber , İnsan Kaynakları tarafından yürütülüyor. Eleman alımlarında enerjik, her zaman başarma arzusu yüksek, üstün performansı hedefleyen, değişime ve gelişime açık özellikler arayan firma Sabancı güvencesi altında çalışmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor.

Sumitomo Rubber insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sumitomo Rubber Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sumitomo Rubber Açık Pozisyonlar

• Üretim Planlama Sorumlusu
• Bilgi İşlem Sorumlusu
• Lojistik Müdürü
• Japonca Tercümanı
• Bakım Onarım Formeni
• Kalıp Teknisyeni

Sumitomo Rubber personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Sumitomo Rubber gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sumitomo Rubber İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/sumitomo-rubber-ako-lastik-is-ilanlari-c47580-p0/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sumitomo Rubber Çankırı Lastik Fabrikası Personel Alımı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.