Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017, Salı

Sportive Personel Alımı İş İlanları 2015

Sportive Personel   Alımı İş İlanları 2015

Sportive Personel   Alımı İş İlanları

Sportive  21 mağazası ile Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir. bir çok markayı bir arada sunan sportive büyüme hedeflerini yakalamak için personel ve eleman alımlarını hızlandırdı  Bunlara ek olarak, sportive ile internet mağazacılığında da Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Sportiveye iş başvurusu yapmak  istiyorsanız makalemizi inceleyerek Sportive iş başvurularınızı yapabilirsiniz

Sportive insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sportive Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sportive Açık Pozisyonlar

Mağaza Müdürü (Konya)
Mağaza Müdür Yardımcısı (Konya)
Satış Danışmanı (Bahçelievler)
Satış Danışmanı (kuşadası)
Mağaza Müdürü (Çanakkale)
Satış Danışmanı ( Beylikdüzü )

Sportive personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Sportive gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sportive İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/sportive-is-ilanlari-c13704-p4057/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.