Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sosyal Güvenlik Kurumu 110 Personel Alacak

Sosyal Güvenlik Kurumu 110 Personel Alacak

SGK Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Sosyal Güvenlik Kurumu Personel Alımı 2016 http://www.yhgm.saglik.gov.tr/ internet sitesinden yapmış olduğu sözleşmeli personel alım ilanına göre 110 personel görevlendirecek.

İlana göre Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’da bulunan SGK’da çalışacak olan eczacı unvanlı personellerin bu hükümlere bağlı olmadan Sosyal Güvenlik Kurumu  tarafından tespit edilen usul ve esaslara göre sözlü ve/veya yazılı sınavlar doğrultusunda görevlendirilir.

İstihdam edilecek 110 personel 4/B sözleşmeli personel statüsünde görevlendirilecek.

440 Kişiden 110 Tane Aday Sınav İle Belirlenecek

Bu hükümler gereğince Sosyal Güvenlik Kurumu’na kura ile 440 eczacı yerleştirilecek. Kura sonucu SGK’ya yerleştirilecek bu 440 adaydan kurum tarafından yapılan yazılı ve sözlü sınavlar sonucunda başarılı olan 110 tanesi Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından atanacaktır.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sözleşmeli Personel Alımı Son Başvuru Tarihi 

440 kişilik kura başvuruları için son tarih 11.05.2016 çarşamba günüdür. Başvuru yapmak isteyen adaylar  www.yhgm.saglik.gov.tr İnternet adresinde bulunan PBS (Personel Bilgi Sistemi) bölümünden başvurularını  yapacaktırlar.

Sınavla ilgili her türlü ilan, duyuru ve sınav takvimi kura sonrasında Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ilan edilerek bildirilecektir.

Sosyal Güvenlik Kurumu Eczacı Alımı ile ilgili tüm detaylara

http://www.yhgm.saglik.gov.tr/belge/1-47738/sosyal-guvenlik-kurumunda-4b-sozlesmeli-personel-status-.html

adresinden ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz iskurr.gen.tr sitemizin Facebook sayfasını https://www.facebook.com/iskurr.gen.tr/ adresinden takip ederek 2016 güncel iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İsim ve mail adresinizle birlikte yapabileceğiniz işi, çalışma saatlerinizi, şehrinizi yorum kısmına yazarak işverenlerin sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Alımı 2016 başlıklı makalemizde kıyı emniyeti genel müdürlüğü daimi işçi alımı, Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü iş ilanları ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü İşçi Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. meral koca baş dedi ki:

    acil iş arıyorum daha önceden okullarda temizlik görevlisi olarak çaliştım

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.