Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Sony Personel Alımı İş İlanları 2015

Sony Personel Alımı İş İlanları 2015

Sony Personel Alımı İş İlanları 2015

Sony, 1990 senesinden bu yana sektöründe başarılı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sektöründeki bu başarısını sürekli devam ettirmek ve müşterilerine hizmet vermek için bazı açık iş pozisyonlarına personel alımları yapacaktır. Şirketin bu personel eleman alımlarından faydalanmak isteyenler yazımızda verilmiş olan Sony iş ilanı bilgilerini inceledikten sonra ilgili kariyer sayfasına gidebilirler.

Sony insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Sony Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Sony Açık Pozisyonlar

HR Analyst

Web Application Penetration Test Trainee

Sony Professional Helpdesk Specialist

Junior Web Application Penetration/Security Tester

Associate Communication Specialist

Java Web Developer

Senior (Business) Project & Process Consultant

Sony personel eleman alımı iş ilanları bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr Sony gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Sony İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/sony-eurasia-is-ilanlari-c3603-p28486/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sony Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.