Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Şölen Çikolata Personel Eleman Alımları İş İlanı

Şölen Çikolata Personel Eleman Alımları İş İlanı

Şölen Çikolata Personel Eleman Alımları İş İlanı

Türkiye’nin büyük markalarından biri olan Şölen çikolata personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Müşterilerine benzersiz lezzetler sunan ürün çeşitliliği anlamında 200 den fazla ürün bulunduran şölen çikolataları Müşerilerine yeni lezzetler sunmak ve ürün kalitesini artırmak için personel alımlarına başlamıştır. Türkiye ve dünyada başarı basamaklarını hızla geçen ve her geçen gün büyümeye devam eden Şölen markası bünyesine deneyimli ve gelişime açık adayları işe alacaktır.

Şölen Çikolata personel alımı toplamda kaç kişi ile alınacak net bir rakam vermek mümkün degil ancak; yayında olan ilanlarını incelediğimizde karşımıza 16 pozisyon için verilmiş ilan çıkmaktadır. Her pozisyon için birden fazla kişiyi işe alacak olan şölen çikalata markası ilanlarını kariyer siteleri üzerinden sürekli olarak güncellemektedir.

Şölen Çikolata personel alımı için hangi pozisyonlarda yapılacak incelediğimizde karşımıza çıkan ilanlar şu şekilde sıralanmıştır.

♦ Teknik Satınalma Uzmanı,
♦ Yerel Zincir Müşteri Yöneticisi,
♦ Vergi ve Teşvik Uygulamaları Yöneticisi,
♦ Elektrik Bakım Ustası,
♦ Internal Audit Executive.

Şölen Çikolata personel alımı için yayınlanan ilanlar yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar haricinde yine kariyer sayfası üzerinde yayında olan çok sayıda pozisyon için yayınlanmış olan ilan vardır. Sizde Şölen Çikolata markasında çalışmayı düşünüyorsanız altta verilmiş olan linki kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/solen-cikolata-gida-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c4705-p29588/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.