Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

ŞOK Market Personel Alımı İş İlanları

ŞOK Market Personel Alımı İş İlanları

ŞOK Market Personel Alımı İş İlanları

Neredeyse Tüm illerde semt ve mahallerinde şube açan Şok Market Binlerce çalışanı ile ülkemizde en çok çalışanı olan şirketlerden biri olmaya aday diyebiliriz. Çok sayıda çalışanı bulunan Şok Market yeni açtıgı şubeler için Türkiye genelinde personel ve eleman alımı yapacagını duyurdu.

Personel alımlarında tecrübeli ve tecrübesiz bir çok işsize iş imkanı veren Şok market yeni personel alım ilanlarında kendi kariyer sayfasından başvuruları kabul etmektedir. İnsan kaynakları sayfası üzerinden cv göndererek iş başvurusu yapabiliyorsunuz. Cv niz başvurunuz için uygun oldugu takdirde mülakat sürecine dahil ediliyorsunuz.

Şok market alım yapacagı personel sayısı hakkında bir bilgi vermemiş olsada personel alımları Market müdürü, Şöför, Kasiyer, Depo Elemanı gibi bir çok pozisyonda personel alımı yaptıgı bilinmektedir. Sizde alt kısımda verilmiş olan Şok Market insan kaynakları sayfasını kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://ik.sokmarket.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.