Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şişecam Personel Alımı İş İlanları 2015

Şişecam Personel  Alımı İş İlanları 2015

Şişecam Personel  Alımı İş İlanları

Türkiye’nin önde gelen cam üreticisi olan Şişecam, ev eşyası ve cam ile ilgili her türlü ürünü üretebilmektedir. Bugün birçok ülkeyede ürün göndermekte olan Şişecam firması da her geçen gün büyümekte ve kendini geliştirmektedir. Eğer sizlerde kendinize kaliteli bir firmada iş arıyorsanız, Şişecam firmasını tercih edebilirsiniz. Çünkü Türkiye’nin birçok ilinde alımlarını gerçekleştirecektir.

Şişecam  insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Şişecam Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Şişecam Açık Pozisyonlar

Eğitim Uzmanı
Kategori Yönetim Müdürü (İçecek)
İnsan Kaynakları Uzmanı
Şoför/Sürücü
Ürün Sorumlusu

Şişecam personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Şişecam gibi büyük şirketleri möbbnçnbtakip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Şişecam İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/turkiye-sise-ve-cam-fabrikalari-a-s-is-ilanlari-c3653-p28536/

Bir önceki yazımız olan Memorial Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Hemşire Alımı, Hemşire Alımı 2015 ve Hemşire İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Şişecam Personel Alımı İş İlanları 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.