Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şişecam Fabrikası Personel İşçi Alımı İş İlanları 2015

Şişecam Fabrikası Personel İşçi Alımı İş İlanları 2015

Şişecam İnsan Kaynakları İş Başvurusu

Türkiye’de cam  denince ilk akla gelen marka olan Şişecam,cam dışında çeşitli iş sektörlerinde de lider konumdadır. Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve cam elyafı gibi cam sektörünün diğer alanları ile soda ve krom bileşikleri sektöründe de faaliyetlerini sürdürmektedir. Dört ana iş grubunda faaliyet gösteren Şişecam topluluğu, Almanya, İtalya, Bulgaristan, Romanya, Slovakya, Macaristan, Bosna Hersek, Rusya Federasyonu, Gürcistan, Ukrayna, Mısır ve Hindistan’da faaliyetlerini sürdürüyor.

Şişecam insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Şişecam Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Şişecam Açık Pozisyonlar

• Muhasebe Sorumlusu
• Şoför/Sürücü
• Bölüm Sekreteri
• İşletme Bakım Onarım Mühendisi
• Elektrik Bakım Onarım Mühendisi
• Metot ve Organizasyon Uzmanı

Şişecam personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Şişecam gibi büyük markaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Şişecam İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/turkiye-sise-ve-cam-fabrikalari-a-s-is-ilanlari-c3653-p28536/?a=2

 

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.