Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Şişecam Eskişehir Fabrikası İşçi Alımı 2016

Şişecam Eskişehir Fabrikası İşçi Alımı 2016

Şişecam İşçi Alımı 2016

Eskişehir Şişe ve Cam Fabrikası işçi alıyor. Şişe ve Cam Eskişehirde faaliyet gösteren fabrikasının kadrosunu güçlendirmek için işçi alımı yapıyor. İşte Detaylar.

Ülkemizin sektörde lider markası olan Şişe ve Cam Eskişehir farikası için işçi alımı yapacaktır. Eskişehir Şişe ve Cam Fabrikası 28 ocakta yapmış olduğu duyuruda fabrikada çalıştırılmak üzere işçi alımı yapmaktadır. Ülkemizde olduğu gibi yurtdışında da büyüyen firma Şişe Cam fabrikasında çalışmak isteyenler için iş ilanları yayınladı. Bu ilanlar için bazı özel ve genel şartlar belirlenmiştir. Şimdi dilerseniz başvuru şartları inceleyelim.

-Meslek lisesi mezunu olmak,

– Tercihen sektörde 1 yıl deneyim sahibi adaylar,

– Eİkamet adresi Eskişehir olan Adaylar,

– Esnek çalışma saatlerine uygun adaylar,

– Askerlik görevini yerine getirmiş adaylar,

– 30 yaşını aşmamış olan adaylar,

http://www.yenibiris.com/turkiye-sise-ve-cam-fabrikalari-a-s/isci-kadrolu-is-ilani/654312

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Şişecam Eskişehir Fabrikası İşçi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.