Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Sırma Su Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015

Sırma Su Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015

Sırma 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

 

Merhaba değerli iş arayanlar Sırmagrup, yenilikçi ve dinamik yapısını sürdürmek ve daha ileri noktalara taşımak amacıyla yetenekli iş gücünü tespit ve istihdam ederek bünyesinde tutmayı hedeflemektedir.

Bu hedef doğrultusunda Şirket çağdaş insan kaynakları uygulamalarının hayata geçirmeye devam etmiştit. Şirket, önümüzdeki dönemde de Sırmagrup’un doğal, sağlıklı ve yenilikçi ürünleri en doğru ve verimli şekilde kullanarak, tüketicilerin yaşamına sağlık, kalite katma misyonunu paylaşan yetenekli iş gücünü bünyesinde tutmaya ve geliştirmeye odaklanacaktır.

Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimine katkıda bulunmayı ve başarılarını desteklemeyi temel hedeflerinden biri olarak belirleyen Şirket, çalışanlarına çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır.

Bu çerçevede 2013 yılında kalite sistemleri, iş güvenliği, gıda hijyeni konularında eğitim çalışmaları yürütülmüştür. Kariyer ve performans yönetim sistemlerinin kurulmasıyla ilgili çalışmalar da devam etmektedir.

Hem iş ortaklarının hem çalışanlarının hem de müşterilerinin gözünde kolay kolay yıkılamaz bir itibara ve güvene sahip olmayı hedefleyen Şirket, bu doğrultuda çalışanlarının aidiyet duygusunu artırmayı hedeflemektedir.

Uygun Pozisyonlar:

Muhasebe Personeli,
Satış Temsilcisi,
Muhasebe Elemanı,
Tahsilat Elemanı-
Engelli Personel,
Damacana Personeli,

Başvuru Kanalları: 

http://www.kariyer.net/sirma-grup-icecek-san-ve-tic-a-s-is-ilanlari-c8208-p33086/

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Sırma Su Personel Eleman Alımı İş İlanı 2015 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.