Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Sinpaş Personel Alımı İş İlanları

Sinpaş Personel Alımı İş İlanları

Sinpaş Personel Alımı İş İlanları

Gayrimenkul sektöründe ismini Ülkemiz’de sıklıkla duydugunuz. Sinpaş Gayrimenkul personel alımı yapacagını duyurdu. Büyükşehirler’de yapmış oldugu konut projeleri lüks daireler ve Rezidanslarla gücüne güç katan Sinpaş personel alımları konusundada son derece seçici davranmaktadır. Sizlerde kariyerinize Sinpaş’ta devam etmek istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 40 yılı aşkın süredir gayrimenkul sektöründe bulunan ve her geçtigimiz gün büyümeye devam eden Sinpaş iş ilanlarına birlikte bakalım.

Sinpaş personel alımı iş ilanları için yayımlanan son ilanda 30 farklı pozisyonlarda iş ilanı yayınlamıştır. işe alım sürecini yönetmekte olan uzman insan kaynakları uzmanları personel alımlarını dikkatli bir şekilde yönetmektedir.  Mavi yaka iş ilanlarından Beyaz yaka iş ilanlarına bir çok ilan yayımlanmıştıır.

Sinpaş personel alımı iş ilanları şu şekilde verilmiştir.

♦ Peyzaj Mimarı,
♦ Satış Uzmanı,
♦ CRM Yazılım Uzmanı,
♦ Makam Şoförü,
♦ Sağlık Memuru,
♦ Pazarlama Müdürü,
♦ Garson,
♦ Pazarlama Uzmanı,
♦ Yönetici Asistanı,
♦ Ofis Mimarı.

Sinpaş personel alımı iş ilanları yukarıda verildigi gibidir bu iş ilanlarının sadece bir kısmını oluşturmaktadır. İş ilanları için istenilen şartlar ve özellikler ve tüm detaylara alt kısımda verilmiş olan iş başvuru adresini kullanarak görebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/is-ilanlari?q=sinpa%C5%9F

Bir önceki yazımız olan Aselsan Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Aselsan, aselsan eleman alimi 2016 ve Aselsan Eleman Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.